Wysyłka

 

Szybka wysyłka

Możemy zaproponować Ci Szybką Wysyłkę, ponieważ wszystkie produkty, które są dostępne w naszym sklepie - posiadamy w naszym magazynie. Zamówienia realizujemy już w ciągu 24 godzin po otrzymaniu potwierdzenia płatności.

Dostawa

Zamówione produkty dostarczamy, w zależności od Twojego wyboru, za pośrednictwem wyspecjalizowanych operatorów pocztowych lub firm kurierskich (DPD Polska Sp. z o.o., Poczta Polska S.A., Paczkomaty Inpost S.A.) na terytorium Polski. Przesyłki poza granice Polski (Unia Europejska) dostarczane są poprzez Pocztę Polską S.A. Koszty dostawy ponosisz Ty, ale jeżeli nie chcesz płacić za dostawę - wystarczy złożyć zamówienie na określoną wartość abyśmy wysłali zamówienie na nasz koszt.

Zawsze informujemy Ciebie o wysyłce Twojego zamówienie, otrzymasz od nas również numer listu przewozowego wybranego przez siebie przewoźnika aby móc śledzić losy przesyłki.

Termin doręczenia przesyłki przez przewoźnika każdorazowo zależy od wybranego rodzaju dostawy i wynika z warunków świadczenia usług przewozowych stosowanych przez Pocztę Polską S.A. (dostępnych na stronie internetowej www.poczta-polska.pl), Inpost Paczkomaty S.A. (dostępnych na stronie internetowej www.paczkomaty.pl) i DPD Polska Sp. z o.o. (dostępnych na stronie internetowej www.dpd.com.pl).

 

Tabela opłat oraz czas realizacji dostaw

 Kurier DPDPaczkomaty InpostPoczta PolskaCOD*
Czas dostawy24h1-2 dni2-3 dni 
Zamówienie < 150zł15zł10zł10zł+ 5zł
Zamówienie > 150zł0zł0zł0zł
* - przy płatności za pobraniem naliczana jest dodatkowa opłata

Korzystając z naszego sklepu wyrażasz zgodę na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.